BuwLOG

BUW od podszewki ‒ zakończenie cyklu

 

Niemal równo dwa lata temu powstał pierwszy wpis na blogu z serii „BUW od podszewki”. Co miesiąc inny oddział Biblioteki starał się, najlepiej jak umiał, opisać to, co robią na co dzień osoby w nim pracujące. Każdy czytelnik cyklu miał szansę przekonać się nie tylko jak wygląda droga książki zanim znajdzie się ona na półce gotowa do wypożyczenia przez czytelnika, ale też jaką skomplikowaną siatką wzajemnych zależności jest struktura organizacyjna BUW.  Mogliśmy poznać bliżej bibliotekarzy, magazynierów, pracowników administracji ‒ nasze koleżanki i kolegów, także tych mniej nam znanych.
Nasz cykl dobiegł końca. Wszystkie oddziały zostały przedstawione. Na zakończenie przypomnimy tylko, że wszystkie przedstawione jednostki działają pod kierunkiem czteroosobowego zespołu dyrekcyjnego:

Piknik 2015. Stoją od lewej: wicedyrektor ds. Administracyjnych i Finansowych - mgr Renata Gierak, wicedyrektor ds. Systemu biblioteczno-informacyjnego UW - mgr Roman Tabisz, dyrektor dr hab. Jolanta Talbierska, wicedyrektor ds. Informacji Naukowej i Zasobów Elektronicznych - mgr Anna Pełka

Piknik z okazji Dnia Bibliotekarza 2015. Stoją od lewej: wicedyrektor ds. Administracyjnych i Finansowych – mgr Renata Gierak, wicedyrektor ds. Systemu biblioteczno-informacyjnego UW – mgr Roman Tabisz, dyrektor dr hab. Jolanta Talbierska, wicedyrektor ds. Informacji Naukowej i Zasobów Elektronicznych – mgr Anna Pełka


Tymczasem zapraszamy do dalszego czytania BUWloga i śledzenia kolejnego cyklu od podszewki. Od przyszłego miesiąca będziemy prezentować działanie bibliotek wydziałowych UW.
Redakcja
Fot. Jadwiga Antoniak-Sadlakowska, ORZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.